Star Tracker

AStar trackerkıllı telefonlar hayatımızı farklı noktalara getirerek çoğu eksiğimizi tamamlamak için yanımızda. Sağlık, kültür, sosyal paylaşımlar, oyunlar, geliştirici uygulamalar ve birçok çeşidi ile elimizden düşürmediğimiz küçük oyuncağımız için size bir uygulama önerim var. Akşam yürüyüşe çıkmadan önce indirip gökyüzündeki yıldızları tek tek size söyleyecek basit bir uygulamadan bahsedeceğim.

Star Tracker size gökyüzünün perdesini aralıyor. Oldukça kullanışlı olan uygulama hızlı ve odaklı çalışıyor. Gökyüzüne çevirdiğiniz an yıldızları ve isimlerini anında size aktarabilen bu uygulama ile merak ettiğiniz bütün yıldızlara eş zamanlı bakabileceğiniz gibi gök cisimlerini, gezegenleri, güneş ve ayı görebilirsiniz. Durduğunuz noktayı merkez alarak ayaklarınızın altındaki evreni dahi görebiliyor olmak size de büyük zevk verecektir.

Star tracker - 2 Star tracker - 1

Uygulamadan aldığım bazı ekran görüntülerini fikir amacı ile sizinle paylaştım. İlk versiyon için Android ve iOS kullanıcılarına ücretsiz olan uygulama, full versiyonu ve hd seçeneklerini ücret karşılığında sağlıyor. Sizde uygulamayı indirerek evrenin haritasına sahip olmayı unutmayın.

Yazar Hakkında

Serbest Kürsü

Serbest Kürsü

Yorum Yaz