Kullanışsız alanları verimli ve estetik bir şekilde kullanışlı hale getirebilmek için istediğiniz tasarımları sizlere kazandıran Trimline modüler bölme duvar sistemleri ile oldukça şık ve özel alanları kullanımınıza sağlamaktadır. Birbirinden şık ve özel tasarımlarıyla severek kullanacağınız kullanışsız alanlarınızı verimli hale getirmenin keyfini hissedeceksiniz. Özellikle de ofisleriniz de yepyeni modüler bölme duvar sistemleri ile küçük odacıklar oluşturarak çalışanlarımızın daha rahat ve daha zevkli bir şekilde çalışmalarını sürdürmelerini sağlayan odalar oluşturabilirsiniz. Modüler ofis bölme duvarları hareketli bölme duvarlar ıslak hacim bölme duvarlar gibi birçok sistemin tercih ederek alanlarınızda hangi uygulamanın daha uygun olacağına karar verebilirsiniz Böylece şık, estetik ve modern görünüme sahip yeni alanlara sahip olabilirsiniz.

Eski yapılarda yeni tasarımlar oluşturmak veya tadilat işlemleri gerçekleştirmek kimi zaman eğlenceli olurken kimi zaman da eskiden yeni olmazsa birini akla getirmektedir. Trimline firması olarak sizlere sağladığımız modüler bölme duvar sistemleri ile alanlarınızda fark oluşturarak sanki sonradan oluşturulmuş bir bölme duvar uygulaması değil yapının doğal halinde tasarlanmış bir görünüm sağlıyormuşçasına sizlere estetik ve şık tasarımlar kazandırıyoruz. Trimline markası olarak sağlamış olduğumuz birçok özellik yanında modüler bölme duvar sistemleri ile güveninizi hak ediyor ve istediğiniz kusursuz görünümünü de kullanımınıza sunuyoruz. Kolay uygulama yöntemleri ve personelimiz tarafından ölçülerin alınması işlemi neticesinde kusursuz bir görünüme sahip yepyeni alanları verimli bir şekilde değerlendirebilir özellikle Rominroom sistemleri ile çalışanlarımızla aranızda bir duvar oluşturabilirsiniz.

Gebze Balçık’ta 1997 yılında modüler bölme duvar sistemleri üretmek amacıyla kurulan trimline firması kısa zamanda geliştirmiş olduğu bu sistemler ile genellikle çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde sektörde büyük gelişim sağlamıştır. Çözüm odaklı yaklaşımın sonrasında benimsemiş olduğu trend tasarımlar ile vazgeçilmez bir marka haline gelmiş geniş yelpazede ürün seçeneğini müşterilerine kazandırmıştır. Daha sonra ahşap üzerine çalışmalarına devam eden Trimline markası yabancı sermaye desteğini de bulup bunlara kaliteli ve profesyonelce üretilmiş ürünleri birçok alanda kullanılan kazandırmıştır. Bugün modüler bölme duvar sistemlerinde vazgeçilmez markalardan bir tanesi olan Trimline markası istediği noktaya ulaşmış başarılı modüler sistemleriyle gelecekte de en çok tercih edilen markalar ve firmalar arasında yerini almıştır. Sizler de fırından güvencesiyle bölme duvar sistemlerinde bir tanesini tercih ederek sorunsuz bir kullanımı alanlarınıza sağlanmış olur verimli bir çalışma ortamını meydana getirebilir veya hareketli bölme duvar sistemleri ile ihtiyaç duyduğunuz kapalı alanları sağlayabilirsiniz. Diğer tadilat işlemlerinden çok daha uygun fiyata sizlere sağlanabilecek olan bölme duvar uygulamaları hem işgücünden hem de vakitten tasarruf sağlayarak istediğiniz görüntüyü erişebilmeniz en etkili yöntemidir. Sizler de modüler bölme duvar sistemleri hakkında detaylı inceleme yapmak ve hangi alanlarda hangi sistemlerinin tercih edilebileceğini yakından incelemek için Trimline online sitesini ziyaret edebilirsiniz.

modüler bölme duvar 4

Yazar Hakkında

Editör

Yorum Yaz