Herkeze merhabalar sevgili okurlar. Başlıkta da yazdığı gibi seçimlerle ufaktan ilgisi olan fakat çok da olmayan bir konu hakkında tekrar bir aradayız. Seçimlerle alakası aslında tamamen tesadüf. O yüzden dikkatinizi çekmek için böyle bir alaka kurdum. Affedin.

Gelelim konumuza. Efendim bu seçimlerde sosyal ağ hesabımda ısrarla paylaşımda bulunan 3 grup vardı. Birisi mevcut hükümet yandaşları, diğeri mevcut hükümet düşmanları, ya diğeri de halovinciler (hallowen). İlk ikisine istemsizce de olsa hak veriyorum, demokratik bir cumhuriyet rejiminde olması gereken 2  grup fakat, kardeşim %95’i müslüman olan bir ülkede, nüfus cüzdanında müslüman yazan kişilerin halovin kadar gereksiz ve mana muhteva etmeyen bir sözde bayram, özde deliliğin bizim aramızda ne işi var ya. Yani inan şu yazıları gülümseyerek yazıyorum ha 😀 daha da gülüncü, 3. grubun diğer iki grup gibi çılgınca ve ısrarla gönderi paylaşmaları. İlla yapmak isteyen ve maçası yiyen kimliğindeki ibareyi değiştirsin, kutlasın. Bu nedir ya! Yılbaşının demo versiyonu gibi…

O müslümanlar bu müminlere benzemiyor sevgili okur…

Yazar Hakkında

ABG

ABG bu zamana kadar girdiği hiçbir ortamda normal olmayan, sorunlu ve rahatsız bir arkadaştır. Çevresindeki rahatsızlık ve sorunları da buraya yazmaktadır.

Yorum Yaz